Zavřít reklamu

Jsi fanouškem moderních technologií, a těch mobilních zvlášť? Zajímáš se o novinky, s oblibou je testuješ a jsou tvým vděčným tématem při debatách s přáteli? Rád komunikuješ s lidmi a jsi pozitivně laděný člověk? Že ano? Skvělé! Protože my na naše prodejny aktuálně hledáme někoho, jako jsi ty.

Mobil Pohotovost je ryze česká společnost, která na trhu působí déle než 18 let, což je zárukou pevného zázemí a stability, a to jak ve vztahu k zákazníkům, tak i ke svým zaměstnancům. Specializujeme se na prodej mobilních telefonů, tabletů, notebooků i příslušenství a současně zajišťujeme následný servis těchto zařízení.

Mobil Pohotovost

A co práce u nás obnáší? Budeš pravou rukou každého zákazníka, pomůžeš mu s výběrem toho pro něj nejvhodnějšího smartphonu a kromě toho budeš čas od času přijímat a vydávat servisní zakázky, pečovat o čistotu a celkový vzhled prodejny nebo zajišťovat výkup zařízení od koncových zákazníků. Že s tím nemáš zkušenosti? Nevadí – tví kolegové ti v začátku se vším rádi pomůžou! Očekáváme od tebe hlavně samostatnost, důslednost, schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování a časovou flexibilitu. Taky odolnost vůči stresu není na škodu.

A co za to všechno? Kromě zajímavého finančního ohodnocení a bonusů ti nabídneme vcelku ojedinělé benefity. Těšit se můžeš na pravidelné soutěže, v nichž můžeš vyhrát různé ceny, od mobilních telefonů až po zájezd do exotické destinace, a samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží.

Foto 2

Přestup do našeho týmu, těšíme se na tebe!

Dnes nejčtenější

.