Zavřít reklamu

Ačkoliv společnost Samsung ještě neodhalila ani svůj Galaxy Note 8, v kuloárech se pomalu proslýchá o prvních detailech telefonů pro příští rok. Podle tajných zdrojů už jsou totiž ty nejhrubější náznaky narýsovány dávno dopředu. Samsung už prý pomalu začal výrobu některých komponentů připravovat. Ostatně, právě díky údajům s nimi spojených máme jedinečnou možnost utvořit si první představu. Pojďme tedy na to.

Budoucí Galaxy S9 by měl přinést obrazovku o rozměrech 5,77“, jeho větší bratříček S9 Plus pak přijde s displejem s úhlopříčkou 6,22“. Samozřejmostí by měl být u obou modelů zaoblený displej. Nápadně se tak vzhledem přiblíží letošním Infinity displejům, které známe z již zmíněných Galaxy S8 a S8 Plus. I tentokrát se údajně Samsung pokusí o integraci snímače otisků prstů do displeje. Těžko však jeho úspěch předpovídat. Je však o poznání reálnější, než tomu bylo letos.

Jestli nám na těchto informacích připadá něco pozoruhodného, pak je to bezesporu velikost modelu S9 Plus. Jeho rozměry displeje se totiž takřka shodují s velikostí chystaného Galaxy Note 8. Je tedy možné, že se příští rok dočkáme ještě o něčeho většího modelu Note, což by bylo určitě velmi zajímavé.

Design se zřejmě moc nezmění

V následujících měsících se budou objevovat nové a přesnější informace o těchto chystaných modelech. Pokud totiž Samsung dodrží svoji klasickou strategii odhalování vlajkové lodi, můžeme se na ni těšit zhruba za půl roku. V případě Galaxy S9 tomu pak bude o další půlrok déle. Je však velmi pravděpodobné, že se nějakých obřích změn v designu u chystaných telefonů spíše nedočkáme. Krom integrované čtečky otisků prstů. Tato strategie zafungovala například u vývinu modelu S7 z modelu S6. U konkurence můžeme tento model spatřit na telefonech Applu. I ty si totiž vždy několik let drží velmi podobný, ne-li stejný design.

 

A co si myslíte vy? Není podle vás velikost displeje už trochu přes čáru? Nebo snad tuto změnu naopak přivítáte s otevřenou náručí?

galaxy-s9-fb

Zdroj: androidauthority

Související články

Dnes nejčtenější

.