Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 8 už podle všeho klepe na dveře a my stále nevíme, jak bude přesně vypadat. Čas od času se proto na internetu objeví zajímavé fotografie, které by nám měly pohled na plánovaný phablet alespoň trochu osvětlit. Z nejnovějšího leaku je například jasně patrné, že Samsung s fyzickým domovským tlačítkem zřejmě nepočítá.

Jak už jsem nastínil v úvodním odstavci, vzhled nového Note ještě znám není a světlo světa spatří pravděpodobně až při samotném představení. Pokud se však podařilo webu theleaker.com ukořistit opravdu originální maketu, máte jedinečnou možnost prohlédnout si produkt už nyní.

galaxy-note-8-leak

Nekonečný displej na úkor fyzického tlačítka?

Jak můžete vidět na fotografii výše, přední panel telefonu je umístěn nalevo a ochranná folie napravo. Z té je jasně patrné chybějící fyzické tlačítko na přední straně. Dále lze také předpokládat téměř bezrámečkový displej od okraje k okraji. Ostatně ten už známe ze Samsungu Galaxy S8, u nějž si jej zákazníci velmi chválí. Protože se v případě Galaxy Note 8 jedná spíše o phablet, než o normální telefon, je u něj varianta stejného displeje velice pravděpodobná. Horní část je široká přesně pro přední kameru, sluchátko a možná nějaký další čip, o kterém však z tohoho leaku nezjistíme zcela nic.

galaxy-note-8-leak2

Na další zajímavé návrhy Galaxy Note 8 se můžete podívat v naší galerii:

Podle zdroje serveru gizbot bude přední fotoaparát vybaven snímačem duhovky. Nabízí se však i otázka, jak a jestli vůbec dostane Note 8 čtečku otisků prstů. Fotografie nám nabízí hned dvě varianty. První varianta počítá se čtečkou otisků prstů na zádech telefonu, druhá pak se zabudováním čtečky do displeje. Právě integrace do displeje je však velmi náročná na vyvinutí a upřímně si nemyslím, že ji zrovna Samsung do svého produktu už letos zakomponuje. Nechme se tedy překvapit, s čím na nás Samsung zanedlouho vyrukuje.

galaxy-note-8-leak-fb

Dnes nejčtenější

.