Zavřít reklamu

Premiéra Samsungu Galaxy Note 8 pomalu ale jistě klepe na dveře, a tak se i výrobci obalů a dalšího příslušenství pro smartphony připravují na příchod phabletu připravují. Ostatně jako každý rok, i tentokrát jeden z výrobců ukázal, jak bude doposud neodhalený telefon v jeho krytu vypadat. Stejně jako loni, se i letos o únik postaral Mobile Fun, který ukázal Note 8 v obalu od Olixar.

Výrobci příslušenství totiž od společností vždy dopředu dostávají informace o přesných rozměrech a rozmístění jednotlivých prvků na telefonu. Ze snímků obalů se tak dozvídáme, že připravovaný Note 8 bude jen zvětšenou kopií Galaxy S8, avšak navíc nabídne duální fotoaparát a podporu stylusu S Pen.

Ze snímků také vyplývá, že navzdory všem spekulacím nebude mít Note 8 duální fotoaparát ve vertikální poloze, ale klasicky v poloze horizontální, jako například vlajkové modely Huawei nebo iPhone 7 Plus. Potvrzena je i přítomnost hardwarového tlačítka pro Bixby na levém boku telefonu. Snímač otisků prstů se pak stejně jako u „es-osmiček“ nachází vedle fotoaparát na zádech telefonu. Že se jihokorejským inženýrům nepodařilo integrovat čtečku do displeje víme už několik týdnů.

Na závěr je ještě důležité poznamenat, že obaly nám prozrazují barevné varianty Note 8. Pravděpodobně se tak dočkáme černé, stříbrné, zlaté a modré. Kompletní nabídku zmiňovaných obalů Olixar naleznete Mobile Fun zde.

Galaxy Note 8 leak case FB

 

Dnes nejčtenější

.