Zavřít reklamu

Zatímco prodeje Galaxy S8 a Galaxy S8+ jsou v plném proudu, přichází Samsung s další akcí na své loňské modely. Pokud si nyní zakoupíte Samsung Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge, vrátí vám společnost 3 500 Kč. Podmínkou je, aby zákazník koupený telefon zaregistroval na stránkách www.samsung-bonus.eu a zaslal účtenku spolu s fotografií čísla IMEI.

Doporučená maloobchodní cena u modelu Galaxy S7 je 15 999 Kč a u S7 edge pak 18 999 Kč. Pokud uplatníte akci, pak se u Galaxy S7 dostanete na příjemných 12 499 Kč a u většího Galaxy s7 edge na 15 499 Kč. Akce platí u vybraných prodejců, jejichž kompletní seznam naleznete zde, a to od 1. 7. do 20. 8. 2017 nebo do vyčerpání zásob.

Modely Galaxy S7 a S7 edge budou ideálním společníkem při každém letním dobrodružství především díky svému fotoaparátu. Ten využívá technologii Dual Pixel, kdy je možné pořídit velmi kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek. Dobrá výdrž baterie i slot na microSD karty jsou dalšími benefity, které ocení každý cestovatel. Díky certifikaci IP68 jsou telefony navíc odolné vůči prachu a vodě.

Galaxy S7 packaging FB

Související články

Dnes nejčtenější

.