Zavřít reklamu

Již nějakou dobu se předpokládá, že Samsung představí Galaxy Note 8 na veletrhu IFA v Berlíně 1. září. Toto tvrzení vyplynulo z toho, že si organizátoři akce přejí, aby jihokorejský gigant svůj druhý letošní vlajkový model ukázal pravdě na jejich akci. Samsung ale ještě nic oficiálně nepotvrdil, a tak nyní vyplula na povrch nová zpráva, která uvádí, že letošní high-end phablet se ukáže už 26. srpna na události v New Yorku. Trochu zvláštní ale je, že se jedná o sobotu.

V porovnání s loňským a nechvalně proslulým Galaxy Note 7 se i tak bude jedna téměř o měsíční zpoždění. Note 7 si svou premiéru odbyl 2. sprna 2016.

Podle jihokorejského serveru Naver, který se zprávou o 26. sprnu nyní přišel, uvedl, že Samsung chce Note 8 představit o něco dříve hlavně kvůli Applu. Ten má totiž na začátku září vyrukovat s přelomovým iPhonem 8, který by se měl pochlubit s displejem ohraničující minimální rámečky, vertikálním duálním fotoaparátem (přesně jako Samsung) a možná i čtečkou otisků prstu integrovanou v displeji.

Koncept Galaxy Note 8 se čtečkou na zádech (TechnoBuffalo):

 

Magazín Naver se ale ještě nechal slyšet, že Galaxy Note 8 bude disponovat 6,3palcovým Infinity displejem, vylepšenou S Pen, duálním fotoaparátem, Bixby a nakonec bohužel i čtečkou otisků prstu nacházející se na zádech telefonu podobně jako Galaxy S8 a S8+. Nicméně dobrou zprávou je, že čtečka bude posunovat blíže do středu zad, aby k ní uživatelé měli lepší přístup.

header-note-8-concept-render

Související články

Dnes nejčtenější

.