Zavřít reklamu

Samsung se letos u nás pořádně plácl přes kapsu. Na propagaci a product placementu Galaxy S8 se totiž domluvil s nejznáměnším a zároveň s určitostí nejdražším tuzemským moderátorem, kterým není nikdo jiný než Leoš Mareš. O spolupráci Mareše s jihokorejským gigantem se šuškalo už od představení novinky, kdy český moderátor vlajkovou loď několikrát ukázal na svých sociálních sítích a zmínil ji i během své ranní show na Evropa 2.

Mareš byl totiž pozván do Londýna už na březnovou konferenci Samsungu, kde Galaxy S8 spatřil světlo světa. Až nyní ale spolupráce nabírá obrátek a moderátor začíná propagovat nový špičkový smartphone Samsungu ve velkém. I Facebookový profil Samsung Česko a Slovensko před pár dny lákal fotografií Galaxy S8 zachycujícím Leoše Mareše u Vltavy a slovy „Něco pro vás chystáme… Sledujte náš Facebook.

Spolupráce probíhá pod taktovou agentury AMI Digital, která přibližně před týdnem zveřejnila fotografie z focení propagačních fotografií. Hlavním směr kampaně se má zaměřovat hlavně na sociální sítě moderátora, tedy na Facebook, Twitter a Instagram. Právě na dvou posledních zmiňovaných je moderátor poměrně hodně aktivní a jak už bylo zmíněno, pár fotografií s telefonem už ukázal.

Dnes již druhá selfie u vody.

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

#KapitánskáParty #KoncertPavelCallta @samsungczsk #GalaxyS8

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

A je to.. #GalaxyS8 #MidnightBlack #Doma @samsungczsk

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

Samsung Galaxy S8 Leos Mares

zdroj: mam.ihned

Dnes nejčtenější

.