• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung se plácl přes kapsu. Českou tváří Galaxy S8 se stal Leoš Mareš

  Samsung se letos u nás pořádně plácl přes kapsu. Na propagaci a product placementu Galaxy S8 se totiž domluvil s nejznáměnším a zároveň s určitostí nejdražším tuzemským moderátorem, kterým není nikdo jiný než Leoš Mareš. O spolupráci Mareše s jihokorejským gigantem se šuškalo už od představení novinky, kdy český moderátor vlajkovou loď několikrát ukázal na svých sociálních sítích a zmínil ji i během své ranní show na Evropa 2.

  Mareš byl totiž pozván do Londýna už na březnovou konferenci Samsungu, kde Galaxy S8 spatřil světlo světa. Až nyní ale spolupráce nabírá obrátek a moderátor začíná propagovat nový špičkový smartphone Samsungu ve velkém. I Facebookový profil Samsung Česko a Slovensko před pár dny lákal fotografií Galaxy S8 zachycujícím Leoše Mareše u Vltavy a slovy “Něco pro vás chystáme… Sledujte náš Facebook.

  Spolupráce probíhá pod taktovou agentury AMI Digital, která přibližně před týdnem zveřejnila fotografie z focení propagačních fotografií. Hlavním směr kampaně se má zaměřovat hlavně na sociální sítě moderátora, tedy na Facebook, Twitter a Instagram. Právě na dvou posledních zmiňovaných je moderátor poměrně hodně aktivní a jak už bylo zmíněno, pár fotografií s telefonem už ukázal.

  Dnes již druhá selfie u vody.

  A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

  #KapitánskáParty #KoncertPavelCallta @samsungczsk #GalaxyS8

  A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

  A je to.. #GalaxyS8 #MidnightBlack #Doma @samsungczsk

  A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

  zdroj: mam.ihned

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online