Zavřít reklamu

Loňský Galaxy Note 7 se zrovna nepovedl. Nyní to však vypadá, že Samsung je zpátky na koni a na letošní rok si přichystal velké novinky. Nejprve se světu ukázal Galaxy S8 s minimálními rámečky okolo displeje a nezbývá nám než konstatovat, že se telefon skutečně povedl. Konec prázdnin nám pak zpestří příchod Galaxy Note 8, který by se měl také pochlubit nekonečným displejem a hlavně nově duálním fotoaparátem. V poslední době se tak objevuje stále více informací o očekávaném phabletu a právě na základě těch se rozhodl zahraniční magazín TechnoBuffalo vytvořit rendery Galaxy Note 8, které se jednoznačně povedly.

TechnoBuffalo si přizvalo na pomoc známého designéra Benjamina Geskina, který vytvořil nespočet renderů. Samotný magazín pak podotýká, že rendery nejsou vytvořeny na základě úniků fotografií nebo schémat, ale skutečně jen na základě informací od spolehlivých zdrojů. Barvy nejsou smyšlené, protože designér použil stejné odstíny, jaké používá Samsung u svých telefonů. Jestli Galaxy Note 8 bude nabízen v tolika barevných variantách je prozatím ve hvězdách, ale pokud ano, pak by se jednalo o příjemnou změnu oproti předchozím generacím.

Render Galaxy Note 8:

Geskin pro Technobuffalo vytvořil rendery jak bez snímače otisků prstů (můžete vidět v galerii výše), tak i se senzorem umístěným pod vertikálním duálním fotoaparátem (viz galerie níže). Právě nad čtečkou a hlavně jejím umístěním pořád visí jeden velký otazník. Vzhledem k přítomnosti nekonečného displeje je víceméně jasné, že i Note 8 přijde o fyzické domovské tlačítko, a tak všichni doufají, že se jihokorejcům podaří dostat optický senzor otisků pod displej. Podle poslední zprávy se o tuto revoluci snaží nejenom Samsung, ale i Apple, bohužel obě společnosti mají s nasazením technologie stále problémy. Je tedy možné, že stejně jako v případě Galaxy S8, i Galaxy Note 8 nabídne snímač na zadní straně.

Render Galaxy Note 8 se čtečkou otisků prstů:

Jak konkrétně Samsung s problémem se čtečkou otisků naloží, se dozvíme už 1. září na veletrhu IFA v Berlíně, kde si má Note 8 odbýt svou premiéru. Do té doby můžeme ještě počítat s několika úniky fotografií, videí i informací, o kterých vás budeme samozřejmě informovat.

Galaxy-Note-8-TechnoBuffalo-FB

Dnes nejčtenější

.