Zavřít reklamu

Odolná řada tabletů Galaxy Tab Active je svou konstrukcí a zpracováním předurčena pro použití v průmyslové sféře, jelikož je poměrně obtížné je jakkoliv poškodit. První Galaxy Tab Active se na trh dostal před značnou dobou, přesně je tomu 3 roky a v té době se pyšnil dnes již běžnými parametry jakými je voděodolnost, prachotěsnost či zvýšená odolnost proti nárazům. První verze odolného tabletu byla dostupná ve dvou variantách – verze s Wi-Fi a varianta s Wi-Fi a LTE připojením.

Podle serveru Sammobile, který má ke společnosti Samsung velice blízko chystá výrobce novou variantu odolného tabletu, který má nést jméno Galaxy Tab Active 2 a označení SM-T390 (Wi-Fi) a SM-T395 (WiFi + LTE).

Podle předběžných informací má být novinka dostupná nejen pro obyvatele Latinské Ameriky, ale také pro Evropany. Dostat se tak může s velkou pravděpodobností i k nám do ČR a také do dalších částí světa. Nad specifikacemi však bohužel visí velký otazník a v tuto chvíli nevíme co bude nový tablet kromě zvýšené odolnosti nabízet.

galaxy_active_tab_fb

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.