• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Samsung pracuje na odolném tabletu Galaxy Tab Active 2, dostat se má i do Evropy

  Odolná řada tabletů Galaxy Tab Active je svou konstrukcí a zpracováním předurčena pro použití v průmyslové sféře, jelikož je poměrně obtížné je jakkoliv poškodit. První Galaxy Tab Active se na trh dostal před značnou dobou, přesně je tomu 3 roky a v té době se pyšnil dnes již běžnými parametry jakými je voděodolnost, prachotěsnost či zvýšená odolnost proti nárazům. První verze odolného tabletu byla dostupná ve dvou variantách – verze s Wi-Fi a varianta s Wi-Fi a LTE připojením.

  Podle serveru Sammobile, který má ke společnosti Samsung velice blízko chystá výrobce novou variantu odolného tabletu, který má nést jméno Galaxy Tab Active 2 a označení SM-T390 (Wi-Fi) a SM-T395 (WiFi + LTE).

  Podle předběžných informací má být novinka dostupná nejen pro obyvatele Latinské Ameriky, ale také pro Evropany. Dostat se tak může s velkou pravděpodobností i k nám do ČR a také do dalších částí světa. Nad specifikacemi však bohužel visí velký otazník a v tuto chvíli nevíme co bude nový tablet kromě zvýšené odolnosti nabízet.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět