Zavřít reklamu

O Galaxy Note 8 toho slyšíme poslední dobou docela dost. Tentokrát do víru spekulací přidává nové informace a především uniklé fotografie i server Sammobile. Na obrázku níže můžete spatřit obrázek s vyfoceným předním panelem nastávající vlajkové lodi, která by měla světlo světa poprvé spatřit v září na veletrhu IFA 2017 v Berlíně.

Z obrázku je patrné, že vzhled Galaxy Note 8 má být velice podobný modelům Galaxy S8 a S8+. Podle dosavadních zpráv by měl mít displej až 6,3 palců, přičemž jeho zahnutí má být pouze po stranách. Na kompletně „zdeformovaný“ displej, který bude zahnutý i na spodní a vrchní straně si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Pokud jsou spekulace pravdivé, hlavní devízou Galaxy Note 8 by měl být pouze stylus a o něco vyšší výkon. Základ by měl být tedy identický s modely S8 a S8+. Bude to ale stačit?

Kromě fotografie dotykového skla se na internetu objevil také realisticky vypadající „oficiální“ render. O jeho pravosti však nejsme přesvědčeni a odmítavě se staví také jiné zahraniční servery. Samsung si vše pečlivě hlídá a na oficiální snímky si zřejmě ještě počkáme.

Samsung-Galaxy-Note-8-Press-Render
Samsung Galaxy Note 8 fingerprint FB

Zdroj: SamMobile 1, SamMobile 2

Dnes nejčtenější

.