• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Na internetu se objevil render Galaxy Note 8 včetně reálné fotografie předního panelu

  O Galaxy Note 8 toho slyšíme poslední dobou docela dost. Tentokrát do víru spekulací přidává nové informace a především uniklé fotografie i server Sammobile. Na obrázku níže můžete spatřit obrázek s vyfoceným předním panelem nastávající vlajkové lodi, která by měla světlo světa poprvé spatřit v září na veletrhu IFA 2017 v Berlíně.

  Z obrázku je patrné, že vzhled Galaxy Note 8 má být velice podobný modelům Galaxy S8 a S8+. Podle dosavadních zpráv by měl mít displej až 6,3 palců, přičemž jeho zahnutí má být pouze po stranách. Na kompletně „zdeformovaný“ displej, který bude zahnutý i na spodní a vrchní straně si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

  Pokud jsou spekulace pravdivé, hlavní devízou Galaxy Note 8 by měl být pouze stylus a o něco vyšší výkon. Základ by měl být tedy identický s modely S8 a S8+. Bude to ale stačit?

  Kromě fotografie dotykového skla se na internetu objevil také realisticky vypadající „oficiální“ render. O jeho pravosti však nejsme přesvědčeni a odmítavě se staví také jiné zahraniční servery. Samsung si vše pečlivě hlídá a na oficiální snímky si zřejmě ještě počkáme.

  Zdroj: SamMobile 1, SamMobile 2

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online