• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Nová aktualizace pro Galaxy S8 přináší negativní změny do navigačního pruhu s tlačítky

  Samsung v některých trzích posílá do světa novou aktualizaci pro Galaxy S8 a Galaxy S8+, která kromě oprav chyb přináší i změny do navigačního pruhu se softwarovými tlačítky (domů, zpět a přepínač aplikací). A dopředu vám prozradíme, že ne každému budou změny vyhovovat.

  Nově se totiž značně omezil výběr barev. V první řadě už není možné si pro pruh zvolit libovolnou barvu z RGB palety. A co je vůbec nejhorší, jako barvu už si nově nenastavíte plně černou, která byla pro v podstatě nekonečný displej nejideálnější, protože jej opticky prodlužovala. Nemluvě o tom, že právě černá je pro OLED displej vůbec nejvhodnější a černými prvky šetříte baterii telefonu.

  Barvy, které jsou v nové aktualizaci pro navigační pruh nyní k dispozici jsou laděny do světlých odstínů. Zatím zůstává velkou neznámou, proč se Samsung rozhodl právě pro světlé barvy, ale možným vysvětlením by mohlo být to, že společnost chce, aby navigační pruh vynikl ve všech aplikacích. Bohužel ale výchozí bílá nejde ruku v ruce s bílou ve většině systémových aplikacích, tudíž se pruh barevně lehce liší od zbytku prostředí, což nevypadá zrovna dobře.

  Kromě změn do nastavení navigačního pruhu se softwarovými tlačítky přináší ještě aktualizace opravu pro Panorama režim, ve kterém byste nově měli pořizovat kvalitnější snímky. Update s označením G955FXXU1AQF7 je zatím jen v některých zemích dostupný skrze OTA a pravděpodobně brzy by měl dorazit i na modely z českého a slovenského trhu. Až se tak stane, budeme vás samozřejmě informovat.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online