• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Galaxy S8 Active se objevil v databázi Geekbench

  Už nějakou dobu víme, že Samsung připravuje odolný Galaxy S8 Active. Dokonce jsme nedávno viděli, jak bude připravovaný telefon vypadat a že s nekonečným displejem se budeme muset tentokrát rozloučit. Ve stejném období minulý rok ale byl Galaxy S7 Active již venku a stejně tak v roce 2015 spatřil Galaxy S6 Active světlo světa začátkem června. Letošní model má tak již zpoždění.

  S pozdějším příchodem telefonu se ale tak nějak počítalo. Přeci jen Samsung se nyní plně soustředí na důkladné testování telefonů a obzvláště pak jejich baterií, aby před vypuštěním byl smartphone skutečně odladěný. Samsung ale již odolnou verzi “es-osmičky” testuje i v ostrém nasazení, protože se nyní objevila v databázi Geekbench.

  Tím se dozvídáme, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 835, kterému budou sekundovat 4 GB RAM. Samozřejmostí je pak Android 7.0, na který společnost postavila svou nadstavbu Samsung Experience (dříve TouchWiz). Kromě typu procesoru, velikosti operační paměti a verze systému nám bohužel Geekbench nic víc neprozradil.

  Už ale víme, že telefon dostane větší baterii o kapacitě 4000 mAh, zatímco klasická “es-osmička” má “jen” 3000mAh baterii. Samozřejmostí pak bude i prachu- a voděodolnost IP68 a také vojenský standard MIL-STD 810G, kdy je telefon testován v extrémně vysokých i nízkých teplotách, odolá tak teplotním šokům, plísním, korozi, vibracím atd. Chybět s určitostí nebude ani bezdrátové nabíjení.

   

  zdroj: mysmartprice

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online