Zavřít reklamu

S blížící se premiérou Galaxy Note 8 vyplouvá na povrch stále více nových informací. Už víme, že telefon dostane podobně nekonečný displej jako Galaxy Galaxy S8. Potvrdilo nám to nedávné schéma, které si můžete prohlédnout zde. Stejně tak se už počítá s tím, že nový phablet dostane vertikálně orientovaný duální fotoaparát. Nyní nám další uniklé schéma prozrazuje, že by se druhá letošní vlajková loď jihokorejců mohla pochlubit stereo reproduktory.

Konkrétně by se jeden reproduktor měl nacházet na spodní hraně telefonu vedle USB-C portu a 3,5mm jack konektoru. Druhý reproduktor se pak má nacházet přesně na opačné straně, tedy na horní hraně telefonu vedle slotu pro microSD kartu a SIM.

Schéma nám ale potvrzuje již zmíněný duální systém fotoaparátů. Galaxy Note 8 by ale podle všeho neměl být prvním smartphonem od Samsungu, který bude dvěma fotoaparáty disponovat. Prvním by totiž měl být Galaxy C10, o čemž jsme vás informovali zde.

Zatím nejlepší koncept Galaxy Note 8:

Pokud se schéma skutečně zakládá na pravdě, pak nám také potvrzuje obavy ohledně snímače otisků prstů. Fanoušci totiž stále doufají, že se Samsungu podaří senzor integrovat pod displej. Samozřejmě by tak musela společnost přejít z kapacitních senzorů na ultrazvukové, což by ale přineslo jedině pozitiva – obzvláště by nemusela být čtečka umístěna na záda jako v případě Galaxy S8, což je jeden z největších neduhů jinak skutečně povedeného telefonu.

Galaxy-Note-8-speakers concept FB

Dnes nejčtenější

.