• Smartphone
 • TV/Audio
 • Návody
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 Note8 Oreo
  iStores.sk

  Samsung začíná s prodejem doplňkového příslušenství QLED televizorů. Zákazníci se dočkají designových stojanů i optického kabelu.

  Majitelé QLED televizorů Samsung se dočkají nového příslušenství v podobě nápaditých stojanů, optického kabelu nebo systému na těsnou instalaci televizoru ke zdi, tzv. No Gap Wall-Mount systému.

  „Samsung QLED TV patří mezi prémiové televizory, které jsou na jednu stranu minimalistické, ale s promyšlenými a nápaditými detaily, takže dokáží pozdvihnout každý interiér,“ říká Martin Huba, produktový manažer televizní techniky společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Uvedením příslušenství dáváme zákazníkům další možnost volby, jak s televizorem v prostoru pracovat. Zda ho díky stojanům vystavit do prostoru, nebo s využitím speciálního systému připevnit těsně na zeď. Věříme, že zákazníci tuto variabilitu ocení.“

  Stojan Samsung Gravity

  Stojan Samsung Gravity svým moderním vzhledem, tvarem i provedením obohacuje moderní interiéry. Je vyroben z nerezové oceli, což je materiál, který pro jeho pevnost i estetický vzhled s oblibou používají architekti a výrobci nábytku. Stojan působí velice nenápadně, takže QLED TV po připevnění do stojanu vytváří dojem, že se v něm vznáší. Kompaktní rozměry stojanu také umožňují umístit televizor do míst, která jsou prostorově omezená. Televizor ve stojanu Samsung Gravity lze také pootočit v rozsahu 70 stupňů (35 stupňů vlevo a vpravo). Doporučená maloobchodní cena stojanu je 18 990 Kč.

  Stojan Samsung Studio

  Stojan Samsung Studio je navržen tak, aby mohl být QLED TV vystaven doma jako mistrovské dílo. Uživatelům dává možnost snadno umístit televizor kdekoli v domě bez nutnosti pořizovat další kus nábytku, jako je televizní stolek nebo rozměrná skříňka pro AV techniku. Doporučená maloobchodní cena stojanu je 15 990 Kč.

  Dříve měl každý model televizoru svůj vlastní standard a potřeboval stojan o konkrétních rozměrech. V současné době Samsung televizní stojany standardizuje, aby byly kompatibilní s 55 a 65palcovými modely včetně celé řady televizorů QLED – Q9, Q8 a Q7. Díky této standardizaci se televizory Samsung podle potřeby snadněji instalují a mění.

  Systém těsného připevnění na zeď

  Pro ty, kdo si chtějí připevnit televizor na zeď, je vhodným řešením unikátní systém No Gap Wall-Mount, kdy televizor doléhá na stěnu bez jakékoli mezery. Instalace je velmi jednoduchá a její výhodou je i to, že po zavěšení televizoru lze jeho pozici přizpůsobit. Samsung plánuje zpřístupnit toto montážní řešení, určené primárně pro QLED TV značky Samsung, pro všechny televizory, a podpořit tak růst trhu televizního příslušenství. Držák na bezmezerovou instalaci na stěnu pro QLED TV s úhlopříčkou 49–65 palců stojí 3 990 Kč, varianta pro QLED TV s úhlopříčkou 75 palců stojí
  4 990 Kč.

  Neviditelné připojení

  Samsung navíc přichází s novým, „neviditelným“ připojením (Invisible Connection), které pomáhá připojit televizor k One Connect Boxu, do něhož lze připojit veškerá externí zařízení jako jsou Blu-ray přehrávač nebo herní konzole. Jedná se o tenký průhledný optický kabel, který má v průměru jen 1,8 mm. Pětimetrová varianta tohoto kabelu je dodávána společně s QLED TV, zatímco 15metrová varianta se prodává samostatně za doporučenou maloobchodní cenu 7 990 Kč. Pomocí jediného průhledného kabelu umožní tato technologie uživatelům lépe uspořádat chaotickou změť nevzhledných kabelů, které obvykle televizor obklopují.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  Samsung a Panasonic se chtějí zasloužit o rozšíření technologie HDR10+ pro co nejlepší divácký zážitek
  ESET objevil novou hrozbu, která se zaměřuje na hráče počítačových her
  Vyměňte starý za nový. Přineste jakýkoli telefon a získáte slevu 3 000 Kč na Galaxy S8 nebo S8+
  QLED TV
  Samsung až o 20 000 Kč zlevnil své špičkové QLED televize
  Samsung CFG73 bude exkluzivním herním monitorem pro hru PUBG Invitational na veletrhu Gamescom 2017
  Mobil Pohotovost vám nově doručí Galaxy S8 už do 40 minut od objednávky
  Konec roamingu v EU se Čechům zamlouvá, ze zahraničí volají a surfují ostošest
  První koncert ve VR: Samsung bude živě streamovat koncert skupiny Coldplay ve virtuální realitě
  Zařízení připojovaná na veřejnou Wi-Fi mohou ohrožovat firemní data. Samsung Knox vás ale ochrání
  Jaký malware ohrožoval v červenci vaše počítače a kde jste na něho mohli narazit?
  Zajímáte se o smartphony a mobilní technologie? Mobil Pohotovost hledá do svého týmu právě vás
  Nová éra zákaznické péče: Samsung představil online interaktivní službu Live Assistant
  EVOLVEO SportLife XS: Odolnost a kvalita se skvělým zvukem
  Plná verze Samsung Members je venku. Přináší triky, diagnostiku a benefity pro váš smarphone
  Samsung vám nyní ke Galaxy S8 a S8+ dá dárky v hodnotě 3 500 Kč
  Mapy.cz vám nově poradí, kde v zahraničí natankovat za nejlepší ceny
  QLED
  Samsung začíná s prodejem doplňkového příslušenství QLED televizorů. Zákazníci se dočkají designových stojanů i optického kabelu.
  QLED
  Samsung zahájil prodej QLED televizorů v ČR