Zavřít reklamu

Samsung představil úplně nový model Galaxy Feel. Telefon byl ale představen v Japonsku, přičemž bude prozatím dostupná právě jen v této asijské zemi. Na první pohled novinka vypadá téměř identicky jako Galaxy A3 (2017), ale pod kapotou se nachází o něco zajímavější komponenty.

Galaxy Feel se chlubí osmijádrovým procesorem o taktu jádra 1,6 GHz, kterému sekundují 3 GB operační paměti. Vpředu se vyjímá 4,7palcový displej s HD rozlišením, na kterým vévodí 5megapixelová kamera. Na zádech se pak nachází 16megapixelový fotoaparát. O slušnou výdrž se postará 3000mAh baterie.

Dobrou zprávou pro všechny zájemce je, že na telefonu běží Android 7.0 Nougat, tedy vůbec nejaktuálnější systém, který Samsung v současné době ve svých telefonech nabízí. Zajímavé je, že nadstavba od Samsungu je v telefonu označované už jako Samsung Experience, tedy stejné uživatelské rozhraní, jakým se může pochlubit vlajková loď Galaxy S8.

Bohužel prozatím neexistujá žádné informace o ceně ani o tom, jestli se telefon dostane i na jiné trhy, než na ten Japonský. Jediné, co je zatím známé, je přibližný vstup na trh, který by se měl odehrát v polovině června a barevná provedení – Opal Pink, Moon White, Indigo Black.

Samsung-Galaxy-Feel-FB

Dnes nejčtenější

.