Samsung Internet Browser lze nyní stáhnout i na zařízení od jiných značek

|
1
Kategorie:Vše
Diskuze (1)

Vlastní prohlížeč Samsungu, tedy Samsung Internet Browser, je jedna z mnoha aplikací, kterou společnost nabízí ke stažení z Google Play. Naneštěstí ale byla dostupná jen pro zařízení od Samsungu. To se však nyní mění. Samsung totiž vydal novou verzi zmíněného prohlížeče, která přináší podporu i pro telefony nebo tablety jiných značek.

Konkrétně je nyní Samsung Internet Browser dostupný pro zařízení od Googlu, tedy pro telefony a tablety z řad Nexus a Pixel. Prohlížeč nabízí několik užitečných funkcí jako například podporu pro VR nebo 360stupňová videa, anonymní vyhledávače DuckDuckGo, webové platby apod.

Pokud tedy vlastníte zařízení od Googlu, pak můžete Samsung Internet Browser stahovat zdarma z Google Play přímo zde. Pokud máte jiné zařízení, ale rádi byste si browser od jihokorejců vyzkoušeli, pak stahujte APK odsud.

Diskuze

    Funguje dobře a svižně i na Honorech. Bohužel tyto novější verze nepodporují double tap to zoom a ani klasické zoomování roztažením prsty, ale už ani text re-flow. Takže vlastně zpro spoustu lidí zbytečné.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět