Zavřít reklamu

Už pár týdnů kolují fámy, že očekávaný Galaxy Note 8 nebude prvním Samsung smartphonem vybaveným duálním fotoaparátem. Předběhnout by ho údajně měl model střední třídy – Galaxy C10, který nabídne duální fotoaparát ve vertikální poloze. Zatímco nedávno jste na Galaxy C10 mohli u nás vidět na prvních únicích, nyní si jej můžete prohlédnout doslova ze všech stran. S kompletními rendery totiž přišel známý leaker @OnLeaks společně se zahraničním serverem .

Samsung Galaxy C10 by měl disponovat 5,5palcovým displejem, jež by měl být osazený v těle o rozměrech 152.5 x 74.8 x 7.68 mm. Se svou tloušťkou 7,68 mm tak bude novinka o něco silnější než jeho předchůdce Galaxy C9 Pro (6,9 mm). Zatímco power tlačítko je na pravé straně, tlačítka pro ovládání hlasitosti jsou na levé a pod nimi by nemělo chybět nové Bixby tlačítko, které už známe z Galaxy S8 a S8+.

Kovové šasi budou na zádech a na bocích „zdobit“ trojdílné pruhy pro antény. Na spodní hraně by kromě reproduktorů měl svou přítomností chlubit USB-C port a na přední straně bychom měli počítat se senzorem otisků prstů zabudovaným v domovském tlačítku. Uvnitř má tikat Snapdragon 660 s grafickým procesorem Adreno 512 a operační paměť dosáhne na 4 GB.

Předchozí úniky Galaxy C10:

Předchůdce, tedy Galaxy C9 Pro, se v Indii aktuálně prodává za necelých 12 000 Kč. Očekává se však, že cenovka C10 bude o malinko vyšší, obzvláště při startu prodeje telefonu.

Samsung Galaxy C10 dual camera render FB

Dnes nejčtenější

.