Zavřít reklamu

Samsung a Apple jsou rivaly snad už od pradávna. V podstatě nekonečný spor se táhne hlavně od té doby, kdy Apple zažaloval Samsung za porušení patentů týkající se designů smartphonů. Soudních sportů mezi oběma společnostmi je hned několik a téměř žádný nemá do teď konce.

Podobná rivalita se od samotných společnosti přesunula i k jejich fanouškům a zákazníkům. Apple uživatelé nemohou vystát příznivce Samsungu a ti naopak zase zesměšňují majitele telefonů s nakousnutým jablkem na zádech.

Nicméně vlajkové telefony od obou společností jsou každý rok špičkové a vesměs se jedná vždy o nejlepší zařízení na trhu. Jinak tomu není ani letos, kdy se Samsung pokouší ovládnout trh s novým Galaxy S8, jež se chlubí zejména nadčasovým designem, kterému vévodí nekonečný displej. Apple pro letošní letošní rok údajně také chystá revoluční smartphone, ale ještě necelý půlrok se musí zákazníci spokojit s loňským iPhone 7.

A právě s loňským modelem je nový Galaxy S8 prakticky již od své premiéry porovnáván a vzhledem k tomu, že oba telefony máme v redakce i my, tak jsme se rozhodli udělat pro vás slepý fototest. V galerii níže tedy naleznete několik fotografií, které jsme pořídili za různých podmínek, které jsou upřesněny v popisu pod fotografií. Záměrně vám ale neprozradíme, jaké fotografie pochází z jakého telefonu a vy tak sami můžete v anketě na konci článku hlasovat, které fotky se vám líbily více. Zítra (ve čtvrtek 18. 5. 2017) v 10:00 hodin dopoledne tento článek aktualizujeme a prozradíme, jaké za kterými fotografiemi stojí Galaxy S8 a za kterými naopak iPhone 7.

Aktualizováno: Jak již správně někteří uhodli, Model 1 je iPhone 7 a Model 2 pak Galaxy S8

Galerie snímků:

V anketě níže můžete hlasovat pro model, který podle vašeho názoru pořizoval za různých podmínek lepší fotografie. Pokud jste toho názoru, že v některých oblastech vynikal Model 1 a v některých zase Model 2, můžete se vyjádřit v komentářích pod článkem.

Anketa:

Který model podle vašeho názoru pořizuje lepší fotografie?
Model 1
Model 2

Poll Maker

Galaxy S8 vs iPhone 7 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější