Zavřít reklamu

Klon Galaxy S8 za 2 400 Kč v porovnání s originálem za 22 000 Kč

YouTuberovi EverythingApplePro se do rukou dostal již třetí klon Galaxy S8 v pořadí. Stejně jako u předchozích klonů, i tentokrát je jeho cena téměř desetinásobně nižší oproti originálu. To si samozřejmě vybírá svou daň, a tak ačkoli se jedná o zatím nepovedenější kopii, kterou autor videa kdy viděl, i tak má k naprosté dokonalosti ještě daleko.

Na zadní straně nechybí čtečka otisků prstů, stejný fotoaparát nebo senzor tepu, ale vpředu je displej zahnutý jen na oko. Ve skutečnosti se jedná o klasický displej a zahnuté je jen krycí sklo, které se po zapnutí zařízení odhalí v celé své kráse a je jako pěst na oko.

Naproti tomu systém vypadá skutečně věrohodně. Stejně jako v případě Galaxy S8, i v klonu běží Android 7.0. Nadstavbu ale nahrazuje speciálně upravené téma, které vypadá jako Samsung Experience 8.

Poslední zajímavostí je, že uvnitř údajně tiká procesor Snapdragon 835, tedy stejný jako v případě USA modelu pravého Galaxy S8. Jde ovšem o podvrh, protože se jedná o 32-bitový procesor a telefon v AnTuTu získal jen 24 367 bodů, zatímco pravý model si vysloužil 165 521 bodů.

Na videu níže se můžete podívat i na porovnání kvality videa z obou telefonů a přesvědčit se, jak u klonu funguje čtečka otisků prstů.

Diskuze

    Čtečka otisku prstů v tomto videu stojí za to (10 minuta) 😀
    Spíše by to chtělo odkaz kde se dají ty klony koupit. Jak jsem chvilku hledal a nic nenašel ale opravdu jsem hledal chvilinku 🙂

    Díky chápu

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články