• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Závady neustávají: Galaxy S8 má velké problémy se zvukem

  Ihned po zahájení prodeje chytrých telefonů Galaxy S8 a S8+ se na internetu začaly objevovat nářky uživatelů, kteří řešili problémy s načervenalým displejem. Tento problém již Samsung vyřešil aktualizací softwaru, jak se ale zdá, není všem problémům konec. Nyní se několik majitelů „es osmiček“ na oficiálním fóru Samsungu vyjádřilo, že mají problémy se zvukem. Ať už jde o sledování videí na YouTube, hraní her či poslouchání hudby, zvuk z telefonu je často jako morseovka, tedy přerušovaný.

  „Pokaždé, když se snažím sledovat video na YouTube nebo sociální síti Twitter, zvuk je přerušovaný nebo o 2 sekundy opožděný“, napsal jeden z majitelů Galaxy S8. „Se sluchátky problém není. Musím ale stále dokola restartovat svůj telefon. Telefon je úžasný, ale tahle chyba je opravdu nepříjemná. Existuje nějaké řešení?“, pokračoval.

  Ačkoliv si nejdříve moderátor oficiálního fóra Samsungu myslel, že se jedná o vlastnost telefonu spojenou s příchodem notifikací, kdy telefon jednoduše ztlumí při příchodu upozornění zvuk, ostatní uživatelé, kterých se problém také týká, jej vyvedli z omylu. S velkou pravděpodobností se může jednat o hardwarový nebo softwarový problém.

  Společnost Samsung se již k problému stihla oficiálně vyjádřit. Podle výrobce jde o softwarovou chybu a postižení zákazníci by se měli obrátit na zákaznickou podporu, kde jim poradí, jak mají vymazat mezipaměť telefonu nebo zcela resetovat celé zařízení.

  Na druhou stranu, někteří majitelé Galaxy S8 tvrdí, že problémy jsou spíše hardwarového rázu. Prý stačí s telefonem hodně zatřást a zvuk je zase nějakou chvíli v pořádku, což by mohlo značit, že je v telefonu nějaký studený spoj nebo volný kontakt. Pokud se potýkáte s podobným problémem, určitě nám dejte vědět v komentářích pod článkem.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

   Zdravím, mě zase u s8 vypadávají při jízdě autem hovory zase ne tak často, ale když už hovor vypadne musím tel. restartovat neboť poté nejde zvuk…. Že sluchátka se ozývá jen šum

   Reagovat

   Dobry den , Mám ten stejný problém u s8+ …:( vyřešil jste to nějak? Nerad bych šel za dva měsíce po druhé reklamovat:( poprvé to byla vadna zadní kamera… docela dobre myšky u nejvyšší řady telefonu za 25 tisíc… přešel jsem z iphone a byl jsem z s8cky nadšen ale zřejmě jsem je prechvalil…

   Reagovat

   Dobrý den, ja mam velký problém s neustálým restsrtovsnim telefonu S8.muze někdo poradit?Děkuji.luboš

   Reagovat

   Dobry den . Dnes jdu vratit tyden stary S8+ , kvuli problemum se zvukem pri telefonovani . Dovolam se , slysim normalne volaneho , ale me na druhe strane nikdo neslysi a v telefonu praska a chrasti . Problemy neustaly ani po navratu telefonu do tovarniho nastaveni (hard reset).

   Reagovat

   Dobrý den,
   mám dost zásadní problém se zvukem u nového S8 Edge+. Nefunguje zvuk při příchozím hovoru, sms nebo zprávě na Messenger. Pokud jdu do vyzváněcích tónů, tak ty také nejsou slyšet při jejich výběru. Nefunguje ani budík. Když telefon zrestartuji, je problém na malou chvíli vyřešen, ale pak se znovu objeví. Co je na tom nejsmutnější, úplně stejné problémy jsem měl u původního S7 Edge po update na Android7. Nepomohl ani reset do továrního nastavení. S7 jsem minulý týden “zlikvidoval”, když jsem jej ponořil před kamarády na ukázku vodotěsnosti do vody (poprvé v životě) a za cca 2 hodiny dal na noc do nabíječky. Ráno byl telefon kaput se spáleným nabíjecím konektorem, jak na straně nabíječky, tak telefonu…

   Reagovat

   mám dovoz s8 z usa a při telefonování mi pro změnu nefunguje asi mikrofon,v telefonu je ozvěna.

   dle usa podpory je celkem dost uživatelů co hlásí stejný problém.

   dle mého je to sw problem,reproduktor hraje čistě a mikrofon v aplikaci záznamník zaznamená hlas jasně a čistě bez ozvěny.

   reakce samsungu mne překvapila.

   provést reset do tovarního nastavení,aktualizovat aplikace,reklamace.

   Reagovat

   Já mám problém s fotoaparátem. Nezaostří a na displeji vidím jen značně rozmazaný objekt. Restart nepomáhá ani nemám špinavou čočku. Dělá to i s jinou aplikací na focení…….co s tím?

   Reagovat

   Možná sem blázen, ale může mi někdo poradit, proč mi S8+ nepřehrává v autě žádnou muziku?..mám zaplacenej hudba play, ale když to v autě strčim do usb, tak se nic neděje. Měl se Iphone a ten normálně přes Apple play frčel. Můžete mě poradit, jakej přehrávač jde přes usb poslouchat? díky

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online