Zavřít reklamu

Jak jsme vás již několikrát informovali, neúspěšný loňský topmodel Galaxy Note7 se má po necelém roce znovu objevit na trhu, avšak s mírně pozměněným jménem. Galaxy Note 7R, jak se bude „novinka“ jmenovat, se má podle nejnovějších informací objevit na jihokorejském trhu už tento měsíc. Magazín The Investor dále uvádí, že se telefon může i v Evropě objevit poměrně brzy, a to koncem května nebo začátkem června.

Podle uniklých snímků je jasné, že bude Galaxy Note 7R designově identický jako loňský model. Jediným rozdílem by měla být kapacita baterie – novinka obdrží 3 200mAh baterii, což je o 300 mAh méně, než měl Galaxy Note7. Tato změna v kapacitě by měla zabránit explozím, které doprovázely majitele loňských modelů. Další změnu pak bude možné pozorovat v softwaru. Galaxy Note 7R bude pohánět Android ve verzi 7.0 Nougat.

Všechny ostatní parametry by měly být původní, tedy 5,7palcový displej s rozlišením 1 440 x 2 560 pixelů, osmijádrový procesor Exynos 8890 s grafickým čipem Mali-T880 MP12, 4 GB RAM paměti, 64GB uživatelské úložiště rozšiřitelné paměťovými kartami a 12Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS). Změní se pravděpodobně i cena, za „repasovaný“ model zaplatíme pravděpodobně přibližně 15 500 Kč (bez DPH).

samsung-galaxy-note-7-fb

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.