Zavřít reklamu

Minulý týden se objevila speciální verze telefonu Galaxy Note 7R v online databázi agentury FCC (Federal Communications Commission). Nyní se na internet dostaly dokonce i první fotografie tohoto připravovaného modelu, který vychází z původního a prodejně neúspěšného telefonu Galaxy Note7. Nová varianta má mít oproti původní verzi o něco menší baterii, a to konkrétně 3 200 mAh. Navíc má být na palubě přítomen Android ve verzi 7.0 Nougat.

Pro srovnání, Galaxy Note7, který byl představen v září loňského roku, v sobě skrýval baterii o velikosti 3 500 mAh, přičemž základním softwarovým kamenem byl Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Nová upravená verze má být kromě pozměněné velikosti baterie identická – pod kapotou bude tikat procesor Exynos 8890, kterému budou nápomocny 4 GB RAM paměti a dominantou čelní strany bude 5,7palcový displej.

Podle nedávných informací magazínu ETNews by měl dát Samsung do oběhu mezi 3 až 4 miliony takto upravených mobilních telefonů, přičemž 300 tisíc kusů by mělo jít do prodeje jen v Jižní Koreji. Modelová čásla by měla být SM-N935K, SM-N935L a SM-N935S. Cena má začínat na 620 dolarech, což v přepočtu činí přibližně 15 500 Kč bez DPH.

Note-7R
galaxy_7R_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.