• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Bixby v Galaxy S8 umí rapovat. Podívejte se, jak ve svém textu zesměšnila Siri

  Bixby, nová virtuální asistentka Samsungu, která debutovala společně s Galaxy S8, se tento týden konečně dostala k prvním uživatelům. Štěstí se usmálo na uživatele z rodné země společnosti, tedy na jihokorejce. Ti si tak mohli jako vůbec první Bixby naostro vyzkoušet a zjistili přitom i jednu zajímavost. Virtuální asistentka totiž umí rapovat a dokonce při tom zesměšňuje konkurenční Siri, tedy virtuální asistentku Applu.

  Rivalita mezi Applem a Samsungem nedosáhne asi nikdy konce a pokud někdy ano, tak Samsung příměří svým posledním činem rozhodně jen oddálil. Pokud totiž Bixby korejsky požádáte “prosím rapuj” nebo “udělej prosím beatbox” předvede vám, co všechno dokáže. V textu, který rapuje, se asistentka klasicky vychvaluje, že je nejlepší ze všech. Pokud se ale zaměříte na první písmena každého řádku a přečtete je vertikálně, zjistíte, že dohromady v korejštině skládají frázi “Jsem lepší než Siri.”

  시리보다 내가 낫다 –> I am better than Siri. (viz překlad)

  Ironií je, že Bixby zatím lepší než Siri není. Je sice pravda, že se může pochlubit funkcemi, o kterých si může nechat asistentka od Applu v současné době jen zdát, ale na druhou stranu se s ní momentálně nedorozumíte jinak než korejsky a zbytek světa netrpělivě čeká, kdy bude Bixby umět alespoň anglicky. Stát by se tak mělo na konci tohoto měsíce. Během roku se bude Bixby učit další povely a zlepší se jí i intonace. Koncem roku by se měla naučit další jazyky včetně němčiny.

  zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online