Zavřít reklamu

Společnost Samsung představuje společně s vlajkovými loděmi mezi smartphony i rozmanitou nabídku příslušenství, které kombinuje eleganci, zábavu, ale především funkčnost nejvyšší kvality.

Praktická ochrana před poškozením

Zákazníci mohou vybírat celkem ze sedmi druhů ochranných krytů a obalů. Např. klasické silikonové obaly jsou k dostání v různých barvách, ale majitelé mohou sáhnout i po ultra tenkém transparentním obalu, který na telefonu téměř nezaznamenáte (doporučená cena 599 Kč a 399 Kč).

Alcantara cover je velmi příjemný na dotek, podtrhuje luxusní design smartphonu a zároveň je vysoce odolný proti zašpinění (doporučená cena 999 Kč).

V nabídce je také již známý ochranný kryt s odnímatelnou QWERTY klávesnicí v černém provedení či LED View flipové pouzdro (doporučená cena 1 399 Kč). To umožňuje neustálý přehled o důležitých oznámeních či přijímání hovorů pouhým přetažením přes kryt. Navíc je pouzdro velmi praktické a díky vnitřní kapse umožňuje mít vždy po ruce vizitku.

Barevnou hravost nabízí dvoudílný obal, díky kterému můžete měnit vzhled smartphonu podle svých preferencí (doporučená cena 399 Kč).

Zážitky z fotek či videí je možné si v pohodlí vychutnat díky praktickému Clear View Standing pouzdru, které funguje zároveň jako stojan pro smartphone (doporučená cena 1 299 Kč).

Zažijte virtuální realitu

Samsung Gear VR přináší unikátní zážitek virtuální reality, a to pouhým nasazením designových brýlí. Brýle jsou ergonomicky tvarované tak, aby uživateli zajistily maximální pohodlí a komfort. Navíc nově ovladač, který je vybaven sensorem pohybu či touchpadem, nabízí jednoduchou manipulaci a zároveň i větší prostor pro intuici a přirozenost pohybu. Brýle Gear VR jsou k dostání za doporučenou cenu 3 999 Kč.

Osobní počítač ve vaší kapse

Nové zařízení Samsung DeX, které je kompatibilní s modelem Galaxy S8 i Galaxy S8+, nabízí ve spojení se smartphonem zážitek z plnohodnotného stolního počítače. Uživatelům stačí pouhé vložení telefonu do stanice DeX, která se propojí díky HDMI s monitorem nebo TV, a připojí klávesnici a myš pomocí technologií Bluetooth, USB nebo RF. Společně tak uživateli nabídnou prostředí s operačním systémem Android, které umožňuje používat aplikace, odpovídat na zprávy, upravovat dokumenty nebo sledovat videa přímo z chytrého telefonu, avšak na velkém monitoru, a ovládat vše pomocí myši a klávesnice. Díky spolupráci se společnostmi Microsoft a Adobe podporuje Samsung Dex Microsoft Office a mobilní aplikace od Adobe, což doposud nebylo u chytrých telefonů možné. Samsung DeX bude na českém trhu k dispozici za doporučenou cenu 3 490 Kč.

Chytré nabíjení

Nabíjení dnes nemůže být jednodušší. Bezdrátový nabíjecí stojánek Convertible umožňuje nabíjet velmi rychle a pohodlně bez nutnosti dalšího kabelového zapojení. Kdykoliv je potřeba, stačí umístit smartphone do stojanu a o více není nutné se starat. Díky možnosti polohování lze nabíjet ve dvou pozicích – buď svisle ve stojánku, nebo vodorovně jako na podložce. Příslušenství je k dispozici v černé a hnědé barvě za doporučenou cenu 1 999 Kč.

V nabídce jsou k dispozici rovněž rychle nabíjecí externí baterie s kapacitou 5 100 mAh v modré a černé barvě za doporučenou cenu 1 499 Kč.

360° kamera s okamžitou možností sdílení zážitků

Kompaktní a lehká kamera Samsung Gear 360 má vylepšený design a vlastnosti pro snadnější používání
a intuitivní ovládání, čímž se stává ideálním společníkem nejen na cestování, ale i chvíle s přáteli. Kamera má řadu zajímavých funkcí, díky kterým si natočíte originální videa ve 4K rozlišení, která lze po synchronizaci se smartphonem okamžitě přidávat na sociální sítě (podporuje Live streaming) nebo prostřednictvím brýlí na virtuální realitu Samsung VR. Uživatelé Gear 360 si mohou při pořizování záznamu vybírat z mnoha režimů prohlížení, nástrojů pro úpravu, fotoefektů i filtrů, aby si tak obsah přizpůsobili svým požadavkům a vkusu. Gear 360 se bude v České republice prodávat za doporučenou cenu 6 990 Kč.

Galaxy S8 prislusenstvi

Dnes nejčtenější

.