Zavřít reklamu

Ve středu odpoledne, minimálně pro telefony Samsung Galaxy S8+ z volného trhu, začal u nás být k dispozici update firmwaru, který má vyřešit problém s načervenalými okraji displeje. Tento problém trápil dost lidí, Samsung ale tvrdil, že reklamace není potřeba a připravil aktualizaci.

Ta se k nám tedy dostala jen pár dnů poté, co byla uvolněna pro zákazníky v Jižní Korei. Má 426 MB a podle popisu zdokonaluje optimalizaci barev, jejich pohodlné nastavení, zlepšuje stabilitu zařízení, opravuje chyby a přidává nové funkce.

Celkově nám aktualizace redakčního Galaxy S8+ zabrala 7 minut. Je třeba ale vzít v úvahu, že máme nainstalováno více než 200 aplikací, jejichž kontrola může přitom proces aktualizace zbrzdit. Je však otázkou, zda se nainstalované aplikace nekontrolují až po zadání PINu SIM karty, kdy sice již naběhne uživatelova domovská obrazovka, ale v upozorněních se nějakou dobu ještě objevuje hláška Probíhá upgrade Android. Až později zmizí a objeví se tradiční informace Aktualizace softwaru: Zařízení bylo aktualizováno.

Stáhli jste si již aktualizaci? Máte ji k dispozici i pro modely od tří českých operátorů? Vyřešil nový firmware váš problém? Našli jste nové funkce, které Samsung slibuje, ale nijak je nespecifikoval? Svěřte se se svými postřehy v diskusi.

Samsung Galaxy S8 FB

Dnes nejčtenější

.