Zavřít reklamu

Žádný, ani ten nejlepší telefon na světě není bezchybný a vždy je potřeba krátce po zahájení prodeje doladit poslední mouchy, na které se během testování nepřišlo. Galaxy S8 není výjimkou. Nejprve jsme tu měli načervenalé displeje, které už společnost opravuje aktualizací. Poté se objevil problém s bezdrátovým nabíjením, ke kterému se nám vyjádřilo i české zastoupení Samsungu. A nyní tu máme třetí, snad již poslední problém, na který si začali někteří majitelé novinky stěžovat na začátku tohoto týdne – samovolné restartování telefonu.

Na problém s restartováním si stěžují majitelé „es-osmiček“ přímo na oficiálním fóru Samsungu a pak i na fóru XDA Developers. Někteří uvádí, že se jim zařízení restartuje několikrát denně a klidně i každou půlhodinu. Jiní uživatelé zase tvrdí, že problém nastal při používání běžných aplikací jako fotoaparát nebo Samsung Themes, aplikace prý zamrzne, náhle se objeví černá obrazovka a poté se zařízení restartuje.

Uživatelé, kteří přispěchali v diskuzích majitelům restartujících se telefonů na pomoc, uvádějí, že problém by mohl tkvít v microSD kartě. Dočasným řešením je tak kartu z telefonu vyjmout. Jiní se naopak domnívají, že by problém mohl způsobovat Always-On Display nebo úsporný režim. Jistý problém by mohl představovat i procesor od Qualcommu, protože na samovolné restarty si stěžují majitelé modelů ze Spojených států, které jsou osazeny Snapdragonem 835, zatímco ostatní (i evropské) modely disponují procesorem Exynos 8895 od Samsungu.

A jak jste na tom vy? Restartoval se vám samovolně Galaxy S8 nebo jste se s tímto problémem zatím nesetkali? Podělte se s námi do komentářů níže.

Galaxy S8 SM FB

 

Dnes nejčtenější

.