Zavřít reklamu

Pokud již nějakou dobu používáte chytré telefony od společnosti Samsung, zřejmě pro vás nebude obtížné používat nejnovější vlajkový model společnosti, tedy Galaxy S8 nebo Galaxy S8+. Pokud vás však donutily „es osmičky“ přejít od jiného výrobce, může se stát, že většina funkcí vám bude zprvu utajená. Samsung právě pro tyto účely zveřejnil přehledné video, ve kterém jsou důležité funkce telefonu názorně ukázány.

Video vás provede nejen funkcemi, ale také jedinečným designem telefonu a veškerým příslušenstvím nacházejícím se uvnitř prodejního balení. Zajímavé jsou také rady a tipy co se velikosti displeje, gest a softwarových tlačítek týče.

V neposlední řadě můžete ve videu vidět zajímavosti jako je rozsvícení zahnutých boků v případě, že je telefon otočený displejem dolů, nebo funkci Always On, díky které vidíte na displeji neustále zobrazené důležité notifikace a čas.

Video je krátké, ale je v něm vše podstatné a nachází se v něm přehled všech jedinečných funkcí telefonu Galaxy S8. Posuďte sami.

Two Galaxy S8 FB

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější

.