Zavřít reklamu

Nové vlajkové modely Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ míří dnes v České republice oficiálně do prodeje. Od představení na konci minulého měsíce bylo možné si telefon do 19. dubna předobjednat s tím, že jej exkluzivně obdržíte 20. dubna, tedy o 8 dní dříve, než se dostane na pulty tuzemských obchodů. Pokud jste ale předobjednávku nestihli nebo jste si prostě jen chtěli počkat na reakce ostatních a o telefon máte i nadále zájem, tak dnes už můžete zajít na prodejnu některého z prodejců a telefon si rovnou odnést, případně si jej objednat z pohodlí doma přes internet například odsud.

Zatímco ve Spojených státech a několika dalších zemích světa odstartoval prodej už 21. dubna, český trh si musel ještě týden počkat, než se na něj nová vlajková loď Samsungu dostala. Nicméně ode dneška si mohou zájemci pořídit menší model s 5,8palcovým displejem za doporučenou maloobchodní cenu 21 999 Kč a větší verzi Galaxy S8+ za 24 999 Kč. Obě verze telefonů jsou k dostání v odstínech černé (Midnight Black), šedivé (Orchid Gray), stříbrné (Arctic Silver) a modré (Coral Blue).

„Již během předprodeje jsme zaznamenali vysokou poptávku českých zákazníků o oba naše modely, a jsme proto velice rádi, že se Galaxy S8 a S8+ nyní postupně dostanou do široké distribuce pro všechny zájemce,“ říká Roman Šebek, ředitel marketingu a prodeje mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Ceny letošních modelů jsou o něco vyšší než u loňských „es-sedmiček“. Dobrou zprávou ale je, že už nyní je možné například u Mobil Pohotovost zakoupit zánovní modely většího Galaxy S8+ za 22 590 Kč namísto 24 990 Kč a menšího Galaxy S8 za 19 990 Kč, kompletní nabídku naleznete zde. Zánovní znamená, že je zboží nové v původním a kompletním balení a je na něho poskytována záruka 24 měsíců.

Galaxy S8 specs

Samsung představil také příslušenství, díky kterému modely Samsung Galaxy S8 nabídkou další pohodlná řešení své uživatele. Ve spojení s dokovací stanicí Samsung DeX nabídne jedinečné řešení, jak za pomoci monitoru, klávesnice a myši proměnit chytrý telefon v plnohodnotný stolní počítač. S dokovací stanicí DeX si uživatelé mohou snadno zobrazovat a upravovat data ze svého telefonu, přičemž jejich práce na velkém monitoru bude rychlejší.

Galaxy S8 adn Galaxy S8+ FB

Související články

Dnes nejčtenější

.