Zavřít reklamu

Před pár dny jsme vás informovali o druhém problému, na který si začali stěžovat někteří čerství majitelé Galaxy S8 a Galaxy S8+. Jejich zbrusu nový smartphone měl totiž problémy s rychlým bezdrátovým nabíjením, kdy se na originální nabíječce od Samsungu telefon opakovaně přestával nabíjet.

České zastoupení Samsungu nám však nyní zaslalo oficiální prohlášení ke zmíněnému problému:

“Na základě našeho prvotního vyšetřování šlo o individuální případ, při kterém byla použita jiná než originální bezdrátová nabíječka. Galaxy S8 a S8+ jsou kompatibilní se všemi bezdrátovými nabíječkami, které byly na trh uvedeny od roku 2015 a které byly vyrobeny anebo schváleny společností Samsung. Abychom zabezpečili, že bezdrátová nabíječka bude správně fungovat, důrazně spotřebitelům odporučujeme používat s našimi výrobky pouze nabíječky schválené společností Samsung.”

Nová bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger Convertible s podporou rychlého bezdrátového nabíjení v černé a béžové barvě:

Na problém jsme se v článku ptali i vás, našich čtenářů, a několik z vás se do diskuze ozvalo, že se svým novým Galaxy S8 a bezdrátovou nabíječkou podporující rychlé nabíjení nemáte sebemenší problém. Tím se potvrzuje, že problém se skutečně týká jen hrstky uživatelů. Samsungu by se údajně mělo podařit problém opravit jen skrze softwarovou aktualizaci.

Samsung Galaxy S8 wireless charging FB

Dnes nejčtenější

.