Zavřít reklamu

Galaxy S8 a Galaxy S8+ je již dostupný na několika trzích po celém světě. Už teď je jasné, že půjde o nejprodávanější telefon společnosti Samsung, jelikož je počet předobjednávek rekordní. Výrobce jde svým zákazníkům naproti a do světa také vypustil zdrojové kódy kernelu vlajkových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+ poháněných čipsetem Exynos.

Na světě je stále více zákazníků, kteří si chtějí své zařízení přizpůsobit k obrazu svému, a také chtějí, aby se jejich zařízení chovalo přesně tak, jak si přejí. Zdrojové kódy umožňují vývojářům vytvářet své vlastní kernely a usnadní jim práci v tvorbě nových ROM. Kernely od vývojářů třetích stran dávají uživatelům daleko větší kontrolu nad svým zařízením s širokou paletou úprav.

Na webu Open Source Release Center (OSRC) si můžete zdrojové kódy k jednotlivým vlajkovým modelům stáhnout (Galaxy S8 / Galaxy S8+). Vývojáři krok Samsungu chválí, jelikož verze modelů s procesory Exynos je k dostání na většině trzích. Za několik týdnů se tedy mohou majitelé nových telefonů od jihokorejského giganta těšit na nové ROM s kernely různých vývojářů.

Samsung Galaxy S7 vs Galaxy S8 FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.