• Smartphone
 • TV/Audio
 • Návody
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 Note8 Oreo
  iStores.sk

  Blýská se na lepší časy: Samsung vydal zdrojové kódy k procesorům Galaxy S8

  Galaxy S8 a Galaxy S8+ je již dostupný na několika trzích po celém světě. Už teď je jasné, že půjde o nejprodávanější telefon společnosti Samsung, jelikož je počet předobjednávek rekordní. Výrobce jde svým zákazníkům naproti a do světa také vypustil zdrojové kódy kernelu vlajkových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+ poháněných čipsetem Exynos.

  Na světě je stále více zákazníků, kteří si chtějí své zařízení přizpůsobit k obrazu svému, a také chtějí, aby se jejich zařízení chovalo přesně tak, jak si přejí. Zdrojové kódy umožňují vývojářům vytvářet své vlastní kernely a usnadní jim práci v tvorbě nových ROM. Kernely od vývojářů třetích stran dávají uživatelům daleko větší kontrolu nad svým zařízením s širokou paletou úprav.

  Na webu Open Source Release Center (OSRC) si můžete zdrojové kódy k jednotlivým vlajkovým modelům stáhnout (Galaxy S8 / Galaxy S8+). Vývojáři krok Samsungu chválí, jelikož verze modelů s procesory Exynos je k dostání na většině trzích. Za několik týdnů se tedy mohou majitelé nových telefonů od jihokorejského giganta těšit na nové ROM s kernely různých vývojářů.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět