Zavřít reklamu

Galaxy Note7 byla jedna velká noční můra společnosti Samsung. Ačkoliv se původně jednalo o výborné zařízení, zpackaná výroba akumulátorů byla pro jejich majitele ruská ruleta – exploze baterií byly na denním pořádku. Výrobce své telefony po zjištění, že uvnitř zařízení se nacházejí vadné baterie všemožnými cestami svolával zpět, od svolávací akce s jistotou vrácení kupní ceny až po aktualizace, které telefonu zamezily nabíjení.

Je proto logické, že se Samsung nechce vydat opět tou samou cestou, a právě proto zavedl tzv. osmibodovou kontrolu baterií, která má zvýšit kvalitu a bezpečnost produktů. Nové vlajkové modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ tuto proceduru podnikají a sama společnost říká, že chce svým zákazníkům zajistit co nejbezpečnější zařízení. Nové telefony prochází přísnými nabíjecími a vybíjecími testy a Samsung také zvýšil kontrolu nad svými dodavateli součástek.

Firma chce být v tomto ohledu transparentní a vytvořila proto video, ve kterém můžete mimo jiné spatřit speciální analytické centrum na kontrolu baterií, které bude vůči svým zákazníkům sdílné. Kromě toho má také pomoci i různým externím agenturám a odborníkům, kterým pomáhá s testováním baterií a vylepšuje jejich postupy. Samsung si podobnými videi snaží zvětšit mírně pošramocenou důvěru v jeho produkty.

galaxy-s8-testing_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.