• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Repasovaný Galaxy Note 7 se začne prodávat v červnu. Známe i jeho cenu

  Samsung už dříve oficiálně oznámil, že opět chystá prodávat nechvalně proslulý Galaxy Note 7. Tentokrát ale půjde o repasované modely, aby společnost mezi zákazníky poslala všechny přebytečné ale stále fungující součástky. Samsung se ale zatím nepochlubil, kdy a kde konkrétně se bude nový Galaxy Note 7 prodávat. Nicméně zahraniční server ET News nyní prozradill, že se telefon začne prodávat v Jižní Korei na konci června za 700 000 wonů.

  Snímky zachycující repasovaný Galaxy Note 7 s menší baterií:

  Telefon budou nabízet tři jihokorejští operátoři a konkrétně bude v zemi dostupných 300 000 zařízení z původních až 4 milionů vrácených nebo neprodaných kusů. Jak už bylo uváděno dříve, repasovaný Galaxy Note 7 bude disponovat baterií o kapacitě 3200mAh namísto 3500mAh, kterými se mohl pochlubit vybuchující předchůdce.

  Předpokládalo se, že repasovaný kousek dostane i nové jméno, ale server uvádí, že se nástupce bude označovat jako Samsung Galaxy Note 7 R (SM-N935). Cena se zastaví na již zmíněných 700 000 jihokorejských wonech (15 500 Kč), což je přibližně o 300 000 wonů (6 600 Kč) méně, než stál předchůdce.

  samsung-galaxy-note-7-fb

  zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online