Zavřít reklamu

Samsung dnes oznámil, že Galaxy S8 zaznamenal nejúspěšnější vstup na trh ze všech smartphonů, které kdy společnost vydala. Předobjednávky Galaxy S8 byly o 30 % vyšší než v případě loňského modelu, který byl doposud nejúspěšnější. Pro společnost je to samozřejmě skvělá zpráva. Obzvlášť, když vezmeme v potaz, že jejich nový vlajkový model přichází ihned po nechvalně známém Galaxy Note 7.

Tim Baxter, ředitel a šéf provozu Samsung Electronics America, opět prohlásil, že se společnost zavázala novými produkty a službami k inovacím, což u Galaxy S8 splnila a proto trh reaguje velmi pozitivně. Nicméně Galaxy S8 a Galaxy S8+ stále trápí menší problémy, které ale Samsung plánuje rychle napravit.

Již jsme vás informovali, že si čerství majitelé Galaxy S8 stěžují na načervenalé displeje. Reakcí na fakt bylo, že červený odstín může být způsoben špatnou kalibrací, kterou Samsung používá u AMOLED displejů. U většiny postihnutých zařízení lze problém odstranit pouhou kalibrací v nastavení systému. Ostatním ale Samsung poradil, aby telefon reklamovali. Dnes ale jihokorejci potvrdili, že se uživatelé ještě tento týden obdrží aktualizaci, které problém definitivně vyřeší.

Galaxy S8 FB

zdroj: cnbc

Dnes nejčtenější

.