Zavřít reklamu

Zástupci společnosti Samsung se na pódiu chlubili, že budou přibalovat do každého balení Galaxy S8 sluchátka od světoznámé firmy AKG. Bohužel se nyní ukázalo, že je pravda trochu jiná. Zahraniční magazín PocketNow.com si vzal na svůj „pracovní stůl“ pouze samostatná sluchátka a podrobil je testování. Nikoho by však nenapadlo, že sluchátka s logem AKG bude nakonec vyrábět Samsung.

Na tuto lež by se zřejmě nepřišlo tak rychle nebýt jednoho ze zástupců společnosti Samsung, který na sociální síti Twitter přímo pod recenzí sluchátek zmíněného serveru PocketNow napsal, že sluchátka jsou vlastně vyráběna Samsungem a nikoliv prestižní společností AKG.

Logo AKG se na sluchátkách nachází pouze proto, že je firma naladila, o zbytek se postaral jihokorejský gigant. Ačkoliv nejspíše nemá tato skutečnost na výsledný zvukový projev sluchátek žádný vliv, jelikož sluchátka hrají opravdu dobře, je zarážející, že Samsung svým zákazníkům takovýmto způsobem lže. Nebylo by snad férovější, kdyby byla na špuntech obě loga, tedy Samsung a AKG zároveň? Co myslíte?

galaxy-s8-AKG_FB

Zdroj: PocketNow

Související články

Dnes nejčtenější

.