Zavřít reklamu

Samsung lhal: přibalená sluchátka u Galaxy S8 vyrábí Samsung, nikoliv AKG

Zástupci společnosti Samsung se na pódiu chlubili, že budou přibalovat do každého balení Galaxy S8 sluchátka od světoznámé firmy AKG. Bohužel se nyní ukázalo, že je pravda trochu jiná. Zahraniční magazín PocketNow.com si vzal na svůj „pracovní stůl“ pouze samostatná sluchátka a podrobil je testování. Nikoho by však nenapadlo, že sluchátka s logem AKG bude nakonec vyrábět Samsung.

Na tuto lež by se zřejmě nepřišlo tak rychle nebýt jednoho ze zástupců společnosti Samsung, který na sociální síti Twitter přímo pod recenzí sluchátek zmíněného serveru PocketNow napsal, že sluchátka jsou vlastně vyráběna Samsungem a nikoliv prestižní společností AKG.

Logo AKG se na sluchátkách nachází pouze proto, že je firma naladila, o zbytek se postaral jihokorejský gigant. Ačkoliv nejspíše nemá tato skutečnost na výsledný zvukový projev sluchátek žádný vliv, jelikož sluchátka hrají opravdu dobře, je zarážející, že Samsung svým zákazníkům takovýmto způsobem lže. Nebylo by snad férovější, kdyby byla na špuntech obě loga, tedy Samsung a AKG zároveň? Co myslíte?

Zdroj: PocketNow

Diskuze

    A kde je ta lez? Stejne tak lze teda Huawei kdyz pouziva logo Leica atd. A uplne nejvic lze pak Apple, ten nevyrabi nic, jen vyvoj. Soucastky a kompletace Foxconn.
    AKG taky sluchatka nedela, ale bouchaj je u nejakyho dodavatele. Minimalne ty levny modely. Navic AKG, tedy Harman Kardon patri Samsungu ? Jedinej kdo opravdu asi sluchatka jeste dela, je asi Beyerdynamic. Sorry, ale tohle je fakt mimo.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět