Zavřít reklamu

Ti, kteří objednali nejnovější vlajkové lodě Samsungu krátce po zahájení předprodeje, ho na některých místech dnes již mohou získat. V obchodě Samsungu v Praze na Andělu si jej hned po otevření zakoupilo několik desítek zájemců.

„Zájem je obrovský, ale esemesku s textem, že si zákazníci mohou telefon přijít vyzvednout již dnes, jsme nemohli poslat všem předobjednávajícím. Telefonů je omezené množství,“ sdělil nám prodavač z pražské prodejny.

Podle našich informací podobnou zprávu dostali i lidé, kteří si včasně předobjednali telefon v jiných pražských kamenných prodejnách výrobce. Náš čtenář Jirka Ž. nám včera napsal, že předobjednávku nového modelu provedl hned první den, ale i přesto mu Samsung oznámil následující:

Dobrý den,
Velice se omlouvám, ale bohužel nedokážeme nyní vykrýt Vaší předobjednávku na Samsung Galaxy S8 / S8+.
První dodávky těchto modelů byly výrazně omezeny a proto se bohužel nedostalo na všechny zákazníky, což je mi velice líto.
Další dodávku očekáváme v následujících čtrnácti dnech – hned poté budeme Vaší předobjednávku expedovat.
V případě jakýchkoli změn Vás budu ihned informovat.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za komplikace.

Jirka tak svůj telefon pravděpodobně obdrží ještě později, než kdyby si jej předobjednal v jiném obchodě. Oficiální prodej totiž v České republice začne 28. dubna. Nicméně je možné, že Samsung se bude nejprve snažit uspokojit všechny, kteří si telefon předobjednali a až poté pustí svůj vlajkový telefon do prodeje.

A jak jste na tom vy? Už telefon máte nebo na něj stále čekáte? Pochlubte se do komentářů.

Samsung-Galaxy-S8 FB 4

 

Související články

Dnes nejčtenější

.