• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  První zákazníci v Česku získávají Galaxy S8. Na všechny se ale dnes nedostalo

  Ti, kteří objednali nejnovější vlajkové lodě Samsungu krátce po zahájení předprodeje, ho na některých místech dnes již mohou získat. V obchodě Samsungu v Praze na Andělu si jej hned po otevření zakoupilo několik desítek zájemců.

  „Zájem je obrovský, ale esemesku s textem, že si zákazníci mohou telefon přijít vyzvednout již dnes, jsme nemohli poslat všem předobjednávajícím. Telefonů je omezené množství,“ sdělil nám prodavač z pražské prodejny.

  Podle našich informací podobnou zprávu dostali i lidé, kteří si včasně předobjednali telefon v jiných pražských kamenných prodejnách výrobce. Náš čtenář Jirka Ž. nám včera napsal, že předobjednávku nového modelu provedl hned první den, ale i přesto mu Samsung oznámil následující:

  Dobrý den,
  Velice se omlouvám, ale bohužel nedokážeme nyní vykrýt Vaší předobjednávku na Samsung Galaxy S8 / S8+.
  První dodávky těchto modelů byly výrazně omezeny a proto se bohužel nedostalo na všechny zákazníky, což je mi velice líto.
  Další dodávku očekáváme v následujících čtrnácti dnech – hned poté budeme Vaší předobjednávku expedovat.
  V případě jakýchkoli změn Vás budu ihned informovat.

  Děkuji za pochopení a omlouvám se za komplikace.

  Jirka tak svůj telefon pravděpodobně obdrží ještě později, než kdyby si jej předobjednal v jiném obchodě. Oficiální prodej totiž v České republice začne 28. dubna. Nicméně je možné, že Samsung se bude nejprve snažit uspokojit všechny, kteří si telefon předobjednali a až poté pustí svůj vlajkový telefon do prodeje.

  A jak jste na tom vy? Už telefon máte nebo na něj stále čekáte? Pochlubte se do komentářů.

  Samsung-Galaxy-S8 FB 4

   

  Diskuze

   Brzy ráno 20.4. mi z Alza poslali sms ať si ho přijdu vyzvednout. Mám s8 a včera už přišla první větší aktualizace. Zatím velká spokojenost.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online