Zavřít reklamu

Hudební streamovací služba Spotify dnes oznámila, že rozšiřuje své studentské předplatné do dalších 31 zemí světa. Dobrou zprávou je, že se mezi ně dostala i Česká republika, tudíž čeští studenti si mohou službu předplatit za poloviční cenu.

Studentské předplatné zahrnuje všechny prémiové funkce, tudíž i poslech bez reklam, lepší kvalitu audia a možnost stahovat si skladby a alba pro offline poslech. Výhodnější předplatné je možné získat až na dobu 12 měsíců, a to až třikrát po sobě, tedy pokud budete stále student.

Snímek obrazovky 2017-04-19 v 10.15.50

Pokud chcete studentské členství s poloviční cenou získat, musíte navštěvovat akreditovanou instituci vyššího vzdělávání. Je potřeba také poskytnout informace dostatečné k ověření, zda jste student splňující podmínky, jako například jméno, platnou vzdělávací instituci, e-mailovou adresu, datum narození nebo další dokumenty použité k ověření a stejně také i své platební údaje.

Předplatné studenta vyjde jen na 2,99 € měsíčně (přibližně 80 Kč). Pokud vás nabídka zaujala a jste studenty vysokých škol, můžete se zaregistrovat přímo zde. Společnost v podmínkách ještě uvádí, že je k dispozici omezený počet nabídek studentské slevy do doby jejich vyčerpání. Pokud tedy o slevu stojíte, raději si pospěšte.

Výhodnější Spotify pro studenty se konkrétně rozšiřuje do těchto zemí: Rakousko, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Lotyšsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Filipíny, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švýcarsko a Turecko.

Samsung Spotify FB

Dnes nejčtenější

.