Spotify v Česku spouští studentské předplatné. Měsíčně vás vyjde na polovinu

Hudební streamovací služba Spotify dnes oznámila, že rozšiřuje své studentské předplatné do dalších 31 zemí světa. Dobrou zprávou je, že se mezi ně dostala i Česká republika, tudíž čeští studenti si mohou službu předplatit za poloviční cenu.

Studentské předplatné zahrnuje všechny prémiové funkce, tudíž i poslech bez reklam, lepší kvalitu audia a možnost stahovat si skladby a alba pro offline poslech. Výhodnější předplatné je možné získat až na dobu 12 měsíců, a to až třikrát po sobě, tedy pokud budete stále student.

Snímek obrazovky 2017-04-19 v 10.15.50

Pokud chcete studentské členství s poloviční cenou získat, musíte navštěvovat akreditovanou instituci vyššího vzdělávání. Je potřeba také poskytnout informace dostatečné k ověření, zda jste student splňující podmínky, jako například jméno, platnou vzdělávací instituci, e-mailovou adresu, datum narození nebo další dokumenty použité k ověření a stejně také i své platební údaje.

Předplatné studenta vyjde jen na 2,99 € měsíčně (přibližně 80 Kč). Pokud vás nabídka zaujala a jste studenty vysokých škol, můžete se zaregistrovat přímo zde. Společnost v podmínkách ještě uvádí, že je k dispozici omezený počet nabídek studentské slevy do doby jejich vyčerpání. Pokud tedy o slevu stojíte, raději si pospěšte.

Výhodnější Spotify pro studenty se konkrétně rozšiřuje do těchto zemí: Rakousko, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Lotyšsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Filipíny, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švýcarsko a Turecko.

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články