Zavřít reklamu

Když společnost Samsung uvede na trh nový produkt, většinou se nezdráhá vydat několik informací, a někdy dokonce i video, o tom, jak proces výroby či testování vypadá. Očekávání jsme měli také po oficiálním odhalení vlajkového modelu Galaxy S8 a nové informace nám potvrdily, že jsme se nepletli.

Samsung potřebuje po debaklu s Galaxy Note7 obnovit důvěru zákazníků ve své produkty a logicky nechce, aby podobná situace nastala znovu. Některé informace jsou bohužel těžko dohledatelné a většina se jich nachází v dokumentu Q&A na webu Samsungu. Pokud vás toto téma zajímá, určitě vám doporučujeme do dokumentu nahlédnout (odkaz).

Na videu níže můžete vidět proces testování telefonů Galaxy S8 a Galaxy S8+. Zajímavé je také zjištění, že baterie, ačkoliv jsou stále vyráběny divizí Samsung SDI, konečně podléhají certifikační autoritě třetí strany, což znamená, že kontrolu provádí také ústav, který není vlastněný Samsungem. Navíc je každá baterie podrobena sérií osmi kontrol, riziko exploze a poškození akumulátoru by tedy mělo být opravdu minimální. Posuďte sami.

galaxy-s8-testing_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.