Zavřít reklamu

Společnost Samsung vydala trojici funkčních ciferníků pro své chytré hodinky Galaxy S3 se zaměřením na cestování, sport a outdoorové aktivity. Nová sada ciferníků má uživatelům usnadnit aktivity jako cestování, turistiku, vzdělávání se a další. Pokud jste někdo, kdo hodně cestuje nebo miluje outdoorové aktivity, jsou tyto ciferníky přesně pro vás.

Ciferník se zaměřením na cestování je vhodný pro turisty ba dokonce i manažery. Nabízí zobrazení dvou časových pásem, informace o teplotě, místní kurz a ujetou vzdálenost. Tzv. outdoor ciferník nabízí naopak více technických informací jako je nadmořská výška, stav baterie, informace z barometru, úroveň světla, čas západu slunce a počasí.

Sportovci využijí spíše ciferníku se zaměřením na sportovní aktivity. Ten zobrazuje data z výškoměru, tepovou frekvenci, informace o trasách, tachometr a stopky. Zatímco „sportovní“ ciferník má k dispozici 6 barevných motivů, ostatní ciferníky mají pouze čtyři. Samsung navíc vydal ke každému ciferníku speciální video.

gear-S3_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.