• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung vydal trojici funkčních ciferníků pro chytré hodinky Gear S3

  Společnost Samsung vydala trojici funkčních ciferníků pro své chytré hodinky Galaxy S3 se zaměřením na cestování, sport a outdoorové aktivity. Nová sada ciferníků má uživatelům usnadnit aktivity jako cestování, turistiku, vzdělávání se a další. Pokud jste někdo, kdo hodně cestuje nebo miluje outdoorové aktivity, jsou tyto ciferníky přesně pro vás.

  Ciferník se zaměřením na cestování je vhodný pro turisty ba dokonce i manažery. Nabízí zobrazení dvou časových pásem, informace o teplotě, místní kurz a ujetou vzdálenost. Tzv. outdoor ciferník nabízí naopak více technických informací jako je nadmořská výška, stav baterie, informace z barometru, úroveň světla, čas západu slunce a počasí.

  Sportovci využijí spíše ciferníku se zaměřením na sportovní aktivity. Ten zobrazuje data z výškoměru, tepovou frekvenci, informace o trasách, tachometr a stopky. Zatímco „sportovní“ ciferník má k dispozici 6 barevných motivů, ostatní ciferníky mají pouze čtyři. Samsung navíc vydal ke každému ciferníku speciální video.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  HighSky - Obchodujte online