Zavřít reklamu

Server SamMobile přinesl exkluzivní zákulisní informace, které tvrdí, že společnost Samsung pracuje na odolné variantě topmodelu Galaxy S8 – Galaxy S8 Active. To není nic neobvyklého, v minulosti se objevily odolné varianty téměř každého vlajkového modelu.

Číselné označení modelu je SM-G892A a Samsung ho interně označuje jako „Cruiser“, nebo-li křižník. Co je to vůbec křižník? Křižník je obří válečná loď, která je schopná útočit na více různých cílů, je odolná a dokáže operovat ve vzdálených vodách. Toto označení může mnohému napovědět a z minulosti například víme, že se řada Active vyznačuje větší kapacitou baterie, odolnou konstrukcí a prachu a voděodolností.

Na upřesňující informace si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, očekává se však, že připravovaný telefon splní standardy MIL-STD-810G a bude disponovat krytím IP68. Malý otazník však visí nad speciálním tlačítkem pro vyvolání osobní inteligentní asistentky Bixby a také nad dostupností. Hovoří se, že bude Galaxy S8 Active dostupný pouze exkluzivně pro amerického operátora AT&T.

cruiser_galaxy-s8-active_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.