Zavřít reklamu

Beránky a mazance na stoly, vajíčka do košíků, kopřivy do řežábků a pomlázky do rukou. Velikonoce jsou tady a Velký pátek je v plném proudu. Pokud jste se za uplynulý týden nestihli naladit na velikonoční vlny nebo prostě jen chcete velikonočně vyzdobit i svůj telefon, máme pro vás skvělé řešení. Vybrali, ořezali a přizpůsobili jsme pro vás 14 tapet s velikonoční tématikou.

Více než polovinu z nich stáhnete v rozlišení 1440 x 2560, což je naprosto ideální pro většinu vlajkových modelů všech výrobců. Zbylé tapety, které jsou v menším rozlišení, mají stále zachovaný poměr stran 16:9 hodí se například na modely střední třídy nebo smartphony s menším rozlišením (například iPhony). Rozlišení fotografií naleznete vždy po konkrétní tapetou.

Jestli si chcete některou z tapet stáhnout, stačí si vybrat v galerii výše, rozkliknout ji, čímž ji zvětšíte, podržet na ní prst a uložit si ji do telefonu. Jakmile budete mít tapetu uloženou, stačí zavítat do Nastaveni, v sekci Tapeta vybrat stažený obrázek a nastavit jej jako pozadí.

Dnes nejčtenější

.