Zavřít reklamu

Jsou tomu pouhé dva dny, kdy překročil počet předobjednávek telefonů Galaxy S8 a Galaxy S8+ hranici 620 tisíc kusů (včetně domovské Jižní Koreji). Společnost navíc prodala přes 150 tisíc kusů „speciálních“ verzí Galaxy S8+ se 128GB vnitřním úložištěm a 6GB RAM pamětí. Tato varianta se mimochodem prodává za cenu okolo 1 000 amerických dolarů, což v přepočtu činí přibližně 25 000 Kč (bez DPH).

Hlava obchodního oddělení Samsungu, Dong-jin Koh, dnes potvrdila, že počet předobjednávek dosáhl ve středu 12. 4. 2017 čísla 728 000 kusů, a co víc, růst nezastavuje a stále sílí. Koh se také pochlubil informací, že je zájem opravdu enormní a nová „es osmička“ v předobjednávkách poráží starší model Galaxy S7 a S7 edge.

Zajímavé je také vnímání Číny samotným Samsungem. Koh mimo jiné totiž zmínil, že společnost na tomto trhu ztrácí své postavení a firmě se již druhým rokem nedaří dosáhnout kýžených prodejů.

„Čína je trh, kterého se nikdy nevzdáme. Ačkoliv byly poslední dva roky těžké, věříme, že čínští obyvatelé na nás zareagují a poznají, že vyrábíme dobré produkty“, řekl Koh.

Pro Samsung jsou to rozhodně dobré zprávy. Po fiasku s Galaxy Note7, kdy společnost spadla do červených čísel, se Samsung opět vzpamatovává a znovu ukazuje svou sílu.

samsung-budova-FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.