• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung si mne ruce: předobjednávky na Galaxy S8 jsou rekordní

  Jsou tomu pouhé dva dny, kdy překročil počet předobjednávek telefonů Galaxy S8 a Galaxy S8+ hranici 620 tisíc kusů (včetně domovské Jižní Koreji). Společnost navíc prodala přes 150 tisíc kusů „speciálních“ verzí Galaxy S8+ se 128GB vnitřním úložištěm a 6GB RAM pamětí. Tato varianta se mimochodem prodává za cenu okolo 1 000 amerických dolarů, což v přepočtu činí přibližně 25 000 Kč (bez DPH).

  Hlava obchodního oddělení Samsungu, Dong-jin Koh, dnes potvrdila, že počet předobjednávek dosáhl ve středu 12. 4. 2017 čísla 728 000 kusů, a co víc, růst nezastavuje a stále sílí. Koh se také pochlubil informací, že je zájem opravdu enormní a nová „es osmička“ v předobjednávkách poráží starší model Galaxy S7 a S7 edge.

  Zajímavé je také vnímání Číny samotným Samsungem. Koh mimo jiné totiž zmínil, že společnost na tomto trhu ztrácí své postavení a firmě se již druhým rokem nedaří dosáhnout kýžených prodejů.

  „Čína je trh, kterého se nikdy nevzdáme. Ačkoliv byly poslední dva roky těžké, věříme, že čínští obyvatelé na nás zareagují a poznají, že vyrábíme dobré produkty“, řekl Koh.

  Pro Samsung jsou to rozhodně dobré zprávy. Po fiasku s Galaxy Note7, kdy společnost spadla do červených čísel, se Samsung opět vzpamatovává a znovu ukazuje svou sílu.

  samsung-budova-FB

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online